Marta-Jacek-817.jpg
 

BEZCENNA

oferta fotografii ślubnej

Powstała z potrzeby ulepszania jakości sprzedaży w świecie ślubnym, z radości tworzenia i pomagania innym fotografom <3

Oferta jest stworzona w formacie .psd, który ma w pełni edytowane warstwy, gdzie można bez problemu zmieniać tekst, dodawać zdjęcia i tworzyć wedle własnych marzeń.

Po zakupie, w paczce, którą ściągniesz, będzie również mini poradnik pdf, jak edytować ofertę, co powinno znajdować się w ofercie i jak wykorzystać ją do maksimum możliwości <3

Z tym wzorem oferty ulepszysz swój sposób sprzedaży swojej fotografii, jasno i wyraźnie przekażesz parze co oferujesz, co potrafisz i jak to robisz, żeby było pięknie :) Oferta składa się z tekstu o mnie, z 3 pakietów ślubnych, 2 sesji, informacji dodatkowych oraz zdjęć, dzięki którym możesz w skrócie pokazać swoją twórczość i Twój styl. Ta oferta to wspaniałe narzędzie, które jako pierwsze trafia w ręce zainteresowanej pary, to świetny zapalnik rozmowy, zainteresowania i pytań. Dzięki tej ofercie przez ostatnie kilka lat zyskałam zainteresowanie i zaufanie wielu niesamowitych par :) Mam nadzieję, że i Tobie w tym pomoże!

 
 

 Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę zwrócić zakup?

Nie. Sprzedaż jest finalna i nie ma opcji zwrotu.

Czy wzór Oferty będzie działał na moim komputerze?

Ta oferta jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop.

Czy można kupić Ofertę poprzez zrobienie zwykłego przelewu?

Tak. Przelewu należy dokonać na numer konta: 15 1140 2004 0000 3502 3279 0730 wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, adres email, dane do faktury oraz najważniejsze wybrany zakup.

Jeśli zabraknie którejkolwiek z tych informacji oferta nie zostaną przesłana, a pieniądze zwrócone. Ofertę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty, przy najbliższej możliwej okazji :)

Czy ofertę można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

Co zawiera wzór oferty?

Oferta składa się z:

- tekstu o mnie

- 3 pakietów ślubnych

- 2 sesji

- informacji dodatkowych

- zdjęć

- bonusowych stron

  • pliku .pdf z mini przewodnikiem

 
cennik layout.jpg
 
 

 inspirowane potrzeba tworzenia i niesienia pomocy

 
Malgosia-Łukasz-518a.jpg