WERONIKA + PAWEL - WINTER IN ZLOTY JAR

Kolejne warsztaty fotografii ślubnej Fire In The Woods za nami! :D

Tym razem magia działa się w Złotym Jarze, u Małgosi i Macieja - dwójki niesamowitych osobistości, których energia jest tak silna, że sięga głębokich korzeni... Złoty Jar, to miejsce które inspiruje, dodaje energii, sprawia, że pomysły wpadają same do głowy, ludzie, którzy tam są stają się bliscy, a czas tam spędzony to jak wspomnienie najlepszych wakacji u cioci. 

Warsztaty miały zupełnie inną formę niż dotychczas, była intensywna nauka reportażu ślubnego, była uzdrawiająca muzyka na żywo i wspaniali artyści! Ten czas był intensywny, relaksujący, kreatywny, wymagający, kochający. 

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach!

Ogromne podziękowania dla Weroniki i Pawła za przepiękną miłość, odwagę przed tyloma obiektywami i cudowne humory <3 dla Nikoli Baron oraz Agnieszki i Macieja Szymanowskich za odwagę, niezastąpioną wiedzę i przepiękne wykłady! Bez Was nie byłoby tego ognia!! Dziękuję mojemu Maciejowi za wszelką pomoc! Dziękuję Małgosi i Maciejowi za możliwość zorganizowania u nich w Złotym Jarze tego pięknego wydarzenia! Dziękuję uczestnikom Amelii, Ani K., Ani S., Asi, Dominice, Kamilowi, Karolinie, Kindze, Klaudii, Laurze, Liliannie, Małgosi, Paulinie, Zuzi oraz Żanecie za wspólny czas, za fantastyczną kreatywność i otwartość <3 Thanks to Rob & Chris from Gung Orchestra for creating this mindblowing evening with beautiful music, freedom and love <3 Dziękuję całej załodze Złotego Jaru za magiczną opiekę, nieziemskie jedzenie i pogaduchy nocne <3 Dziękuję naszym partnerom: Zuzannie z PaPanna za zjawiskową sukienkę od Boso oraz niezwykły wianek od Decolove, Tribe Red Leaf Post Production Tools za niesamowite nagrody dla naszych uczestników.

A tutaj dla Was mam ten niezwykły reportaż. Weronika i Paweł i ich miłość.

Sukienka - Boso / PaPanna

Opaska - Decolove / PaPanna

Miejsce - Złoty Jar