dla fotografow 2.png

 To jest miejsce dla fotografki, dla fotografa, profesjonalistów i amatorów w dziedzinie fotografii. To miejsce jest dla Ciebie.

Znajdziesz tutaj presety, które sprawią, że pokochasz obróbkę zdjęć i zyskasz więcej czasu na inne przyjemności.

Jest tutaj wzór umowy, którą podpiszesz ze swoją Parą Młodą, która pozwoli Ci bezpiecznie pracować nad zleceniem.

A już wkrótce do tego zestawu dołączy również piękny szablon oferty cenowej, szablony gotowych odpowiedzi na maile Twoich par, różne layouty, które sprawią, że praca fotografa będzie otoczona ogromną  dawką magii :) Czyli życie stanie się prostsze i piękniejsze! :) Oczywiście o Warsztatach i Kursach nie zapominając :)

Zapraszam Cię do wnętrza niesamowitego świata fotografii :)

 
to miejsce jest dla Ciebie umowa stoi.jpg
 
 
 
 
 

 
 
umowa stoi.jpg

Umowa Stoi

Umowa ta została stworzona we współpracy z Kancelarią Adwokacką, która zadbała o to, aby umowa była zgodna z prawem i na równi chroniła Ciebie i Twoją Parę.

Stworzyłam ten wzór umowy dla Ciebie w dwóch wariantach do wyboru.

1 - w formacie .psd, z pięknym designem, stworzona na warstwach aby mogła być idealnie dopasowana do Twoich potrzeb w Photoshopie.

2 - w formacie .doc, w minimalnym stylu, dla szybkiej edycji i dopasowania treści idealnie pod Twój biznes.

W każdym wariancie zakupu, oprócz wzoru umowy znajdziesz również krótki poradnik pdf o tym jak z umowy korzystać, jak ją edytować i jak radzić sobie w sytuacjach "bez wyjścia".

Z tym wzorem umowy unikniesz wszelkich nieporozumień i niedomówień, jakie potrafimy doświadczyć z naszymi parami, ta umowa zabezpieczy na równi i Ciebie i ich i na pewno zaoszczędzi stresu w przyszłości. Nie należy ona do najkrótszych, ale 10 lat mojego doświadczenia w tym fachu, wiele lat rozmów z Wami, fotografami, pokazało mi, że trzeba teraz dbać o swój biznes jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. Zatem spróbowałam wyjść na przeciw naszym potrzebom i zebrać w jednym miejscu wszystko z czym się do tej pory borykaliśmy jako fotografowie. Ta umowa to najlepsze pismo, które jest na co dzień w mojej firmie i daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Niech ten wzór będzie taki i dla Ciebie :)

UMOWĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

#presetykamili

Powstały z miłości do czasu, który teraz jest bezcenny. Inspirowane naturą i jej kolorami o różnych porach roku. 

Znajdziesz tutaj ciepłe kolory, karmelowe, miodowe i słoneczne, w odcieniach brązu, pomarańczy, zieleni, różu i czerwieni <3 Kolory mają klimat analogowy, jak za dawnych lat.

Nazwałam je do dość słodko, żeby praca z nimi zawsze przypominała o wisience na torcie, o deserze i o słodkich czasach :)

Poznajcie nowe, autorskie #presetykamili :

  • 01 Brown Sugar Cinnamon

  • 02 Pink Marshmallow Mousse

  • 03 Honey Sweet Blossoms

  • 04 Toffee Pie Crust

  • 05 Control Freak

Presety są w dwóch plikach, jeden odpowiedni na Lightroom, drugi odpowiedni na Adobe Camera Raw na Photoshop 

PRESETY ZNAJDZIESZ TUTAJ

presety kamili.jpg
 

 
bezcenna.jpg

 BEZCENNA

oferta fotografii ślubnej

Powstała z potrzeby ulepszania jakości sprzedaży w świecie ślubnym, z radości tworzenia i pomagania innym fotografom <3

Oferta jest stworzona w formacie .psd, który ma w pełni edytowane warstwy, gdzie można bez problemu zmieniać tekst, dodawać zdjęcia i tworzyć wedle własnych marzeń.

Po zakupie, w paczce, którą ściągniesz, będzie również mini poradnik pdf, jak edytować ofertę, co powinno znajdować się w ofercie i jak wykorzystać ją do maksimum możliwości <3

Z tym wzorem oferty ulepszysz swój sposób sprzedaży swojej fotografii, jasno i wyraźnie przekażesz parze co oferujesz, co potrafisz i jak to robisz, żeby było pięknie :) Oferta składa się z tekstu o mnie, z 3 pakietów ślubnych, 2 sesji, informacji dodatkowych oraz zdjęć, dzięki którym możesz w skrócie pokazać swoją twórczość i Twój styl. Ta oferta to wspaniałe narzędzie, które jako pierwsze trafia w ręce zainteresowanej pary, to świetny zapalnik rozmowy, zainteresowania i pytań. Dzięki tej ofercie przez ostatnie kilka lat zyskałam zainteresowanie i zaufanie wielu niesamowitych par :) Mam nadzieję, że i Tobie w tym pomoże!

OFERTĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 
nie tylko.png

nie tylko

Aby czuć spełnienie w fotografii, wystarczy spróbować czegoś innego, czegoś co pobudzi Twoje serce, krew zacznie szybciej pulsować i poczujesz zupełnie nową energię do działania i bycia szczęśliwym.

Może to być moment w którym się relaksujesz w swoim ogrodzie, brak oddechu na szczycie kolejnej górki kiedy jedziesz rowerem po lesie, piękne zdjęcie Twojej mamy, zachowane na zawsze, nowi sąsiedzi za oknami do których idziesz z nalewką i umawiasz się na ognisko czy zwyczajnie smak śniadania jedzonego o 7 rano w promieniach pierwszego słońca. Może to być wszystko co tylko daje Ci radość i szczęście, niesie miłość i siłę, wzmacnia ciało i umysł, pozwala być sobą.

Może to być wszystko. Ale niech to zawsze będzie odzwierciedleniem Ciebie.  

WARSZTATY ZNAJDZIESZ TUTAJ

warsztaty fotorgafii slubnej kamila piech.jpg
 

 
pamięć 3.0 .jpg

Pamięć 3.0

to nasze* Fire In The Woods , drewniane usb naszej produkcji, prosto z lasu, prosto z serca. To małe dzieła sztuki, które zawsze wzbudzają w nas zachwyt <3

Drewno nabiera nowych kształtów, nie tracąc swojego wewnętrznego szamana. Te kawałki drewna żyją, mają duszę, cieszą oczy i dają super moce <3

*nasze - to ja i Mac, a Mac to jest moja miłość, mój narzeczony, który ma cholernie zdolne dłonie i jeszcze piękniejszy mózg i potrafi wymyślić takie  

DREWNIANE USB ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 Inspirowane powrotem do natury i ciepłych kolorów ziemi 

Let The Fire Burn 1.1-122sm.jpg
 

Najczęściej zadawane pytania: 


 

1. Czy mogę zwrócić cyfrowe zakupy?

Nie. Sprzedaż jest finalna i nie ma opcji zwrotu.

2. Czy można zrobić zakupy poprzez zrobienie zwykłego przelewu?

Tak. Przelewu należy dokonać na numer konta: 15 1140 2004 0000 3502 3279 0730 wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, nazwy zakupów, adres email, NIP do faktury.

3. Czy presety będą działały z moim aparatem i komputerem?

Presety działają ze wszystkimi plikami cyfrowymi w formacie RAW i są odpowiednie do Lightroom’a oraz do Photoshop’a na Camera Raw.

4. Jak zainstalować presety?

Szczegółowa instrukcja znajduje się w paczce którą pobierasz po uiszczeniu opłaty za presety.

5. Czy wzór Umowa Stoi będzie działał na moim komputerze?

Ten wzór umowy jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop oraz w formacie .docx, który jest obsługiwany przez program Word na Windows od 2007 w zwyż oraz przez program Pages na Mac OS x

6. Czy wzór Umowa Stoi jest zgodna z prawem?

Ten wzór umowy została stworzony we współpracy z Kancelarią Adwokacką i jest w obecnych standardach prawnych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej umowy czy innych rzeczy, które posiadasz, polecam osobistą konsultację ze swoim prawnikiem :)

 

7. Czy wzór Umowa Stoi można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami oraz w pliku .docx, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

8. Co zawiera wzór Umowa Stoi?

- dane osób podpisujących umowę, Preambułę, 7 paragrafów , załącznik RODO.

9. Czy wzór Bezcennej Oferty będzie działał na moim komputerze?

Ta oferta jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop.

10. Czy wzór Bezcenna Oferta można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

11. Co zawiera wzór oferty?

Oferta składa się z: tekstu o mnie, 3 pakietów ślubnych, 2 sesji, informacji dodatkowych, miejsc na zdjęcia, bonusowych stron, pliku .pdf z mini przewodnikiem

12. Czy wzór Masz wiadomość! otworzy się na moim komputerze?

  • Tak. Wzory są w pliku rtf oraz pdf :) Będą działały na każdym komputerze.

    13. Jak używać wzoru Masz wiadomość! ?

    Jako wzoru do stworzenia swoich własnych gotowych odpowiedzi na różne maile.