dla fotografow 2.png

 To jest miejsce dla fotografki, dla fotografa, profesjonalistów i amatorów w dziedzinie fotografii. To miejsce jest dla Ciebie.

Znajdziesz tutaj presety, które sprawią, że pokochasz obróbkę zdjęć i zyskasz więcej czasu na inne przyjemności.

Jest tutaj wzór umowy, którą podpiszesz ze swoją Parą Młodą, która pozwoli Ci bezpiecznie pracować nad zleceniem.

A już wkrótce do tego zestawu dołączy również piękny szablon oferty cenowej, szablony gotowych odpowiedzi na maile Twoich par, różne layouty, które sprawią, że praca fotografa będzie otoczona ogromną  dawką magii :) Czyli życie stanie się prostsze i piękniejsze! :) Oczywiście o Warsztatach i Kursach nie zapominając :)

Zapraszam Cię do wnętrza niesamowitego świata fotografii :)

 
to miejsce jest dla Ciebie umowa stoi.jpg
 

NOWOŚCI

 
 
 


 

BESTSELLERY:


 

Umowa Stoi + Bezcenna

Umowa ta została stworzona we współpracy z Kancelarią Adwokacką, a oferta z potrzeby ulepszania jakości sprzedaży w świecie ślubnym, z radości tworzenia i pomagania innym fotografom <3

Umowa i Oferta są stworzone w formacie .psd, który ma w pełni edytowane warstwy, gdzie można bez problemu zmieniać tekst, dodawać zdjęcia i tworzyć wedle własnych marzeń.

Po zakupie, w paczce, którą ściągniesz, będzie również mini poradnik pdf, jak edytować umowę i ofertę, co powinno znajdować się w ofercie i jak wykorzystać ją do maksimum możliwości <3

Z tym wzorem umowy unikniesz wszelkich nieporozumień i niedomówień, jakie potrafimy doświadczyć z naszymi parami, umowa zabezpieczy na równi i Ciebie i ich i na pewno zaoszczędzi stresu w przyszłości, a oferta pozwoli przedstawić swoim klientom to co dla nich możesz zrobić. Ten zestaw to najlepszy wybór dla Twojego biznesu, da Ci ogromnie wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, podniesie poziom profesjonalizmu i zaufania klientów :) Niech te wory pięknie Ci służą!

UMOWĘ i OFERTĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

 

#presetykamili

Powstały z miłości do czasu, który teraz jest bezcenny. Inspirowane naturą i jej kolorami o różnych porach roku. 

Znajdziesz tutaj ciepłe kolory, karmelowe, miodowe i słoneczne, w odcieniach brązu, pomarańczy, zieleni, różu i czerwieni <3 Kolory mają klimat analogowy, jak za dawnych lat.

Nazwałam je do dość słodko, żeby praca z nimi zawsze przypominała o wisience na torcie, o deserze i o słodkich czasach :)

Poznajcie nowe, autorskie #presetykamili : 01 Brown Sugar Cinnamon, 02 Pink Marshmallow Mousse, 03 Honey Sweet Blossoms, 04 Toffee Pie Crust, 05 Control Freak

Presety są w dwóch plikach, jeden odpowiedni na Lightroom, drugi odpowiedni na Adobe Camera Raw na Photoshop 

PRESETY ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

IMG_2691.jpg

 Inspirowane powrotem do natury i ciepłych kolorów ziemi 

Let The Fire Burn 1.1-122sm.jpg

Najczęściej zadawane pytania: 


 

1. Czy mogę zwrócić cyfrowe zakupy?

Nie. Sprzedaż jest finalna i nie ma opcji zwrotu.

2. Czy można zrobić zakupy poprzez zrobienie zwykłego przelewu?

Tak. Przelewu należy dokonać na numer konta: 15 1140 2004 0000 3502 3279 0730 wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, nazwy zakupów, adres email, NIP do faktury.

3. Czy presety będą działały z moim aparatem i komputerem?

Presety działają ze wszystkimi plikami cyfrowymi w formacie RAW i są odpowiednie do Lightroom’a oraz do Photoshop’a na Camera Raw.

4. Jak zainstalować presety?

Szczegółowa instrukcja znajduje się w paczce którą pobierasz po uiszczeniu opłaty za presety.

5. Czy wzór Umowa Stoi będzie działał na moim komputerze?

Ten wzór umowy jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop oraz w formacie .docx, który jest obsługiwany przez program Word na Windows od 2007 w zwyż oraz przez program Pages na Mac OS x

6. Czy wzór Umowa Stoi jest zgodna z prawem?

Ten wzór umowy została stworzony we współpracy z Kancelarią Adwokacką i jest w obecnych standardach prawnych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej umowy czy innych rzeczy, które posiadasz, polecam osobistą konsultację ze swoim prawnikiem :)

 

7. Czy wzór Umowa Stoi można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami oraz w pliku .docx, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

8. Co zawiera wzór Umowa Stoi?

- dane osób podpisujących umowę, Preambułę, 7 paragrafów , załącznik RODO.

9. Czy wzór Bezcennej Oferty będzie działał na moim komputerze?

Ta oferta jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop.

10. Czy wzór Bezcenna Oferta można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

11. Co zawiera wzór oferty?

Oferta składa się z: tekstu o mnie, 3 pakietów ślubnych, 2 sesji, informacji dodatkowych, miejsc na zdjęcia, bonusowych stron, pliku .pdf z mini przewodnikiem

12. Czy wzór Masz wiadomość! otworzy się na moim komputerze?

  • Tak. Wzory są w pliku rtf oraz pdf :) Będą działały na każdym komputerze.

    13. Jak używać wzoru Masz wiadomość! ?

    Jako wzoru do stworzenia swoich własnych gotowych odpowiedzi na różne maile.