Zbudowałam swój biznes od podstaw, ryzykując wiele, popełniając błędy, ucząc się od najlepszych, podróżując. Teraz chcę przekazać Wam to wszystko, abyście mogli uniknąć tych samych pomyłek i byście mogli łatwiej rozwijać swoje skrzydła. Opowiem Wam o wszystkim co już wiem, pokażę Wam jak pracuję, jak buduję swój własny styl, jak opowiadam historię ludzi, miejsc. Otworzę Wasze serca na przygodę, zmotywuję do działania, pokażę Wam jak pracuję by być szczęśliwą. 

Te warsztaty są dla ludzi, którzy mają potrzebę tworzenia, kreowania, dla zmęczonych i wypalonych, dla tych, których wzywa natura i dla odważnych.

Dołączcie do mnie w wibrującym Londynie, przejdźmy się przepięknymi ulicami, w poszukiwaniu nieidealnego światła, uwieczniając trochę miłości, trochę zapachów i dźwięków, trochę miasta, trochę nas samych na tych zdjęciach. 

Będzię poruszać takie tematy jak kreatywność, branding, seo, fotografowanie dla siebie, jak wybić się z tłumu, relacja z ludźmi których fotografuję, budowanie historii. Zrobimy sesję zdjęciową z prawdziwą parą i pokażę wam jak obrabiam zdjęcia. Będzie czas na pytania i odpowiedzi.

Nie mogę się doczekać aby Was tam spotkać!

Warsztaty odbędą się w małej grupie max. 8 osób. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rozpoczynamy o godzinie 10 dopóki nie skończymy.

Koszt £295

Zgłoszenia przyjmuję poprzez formularz poniżej.


KIM JESTEM?


Nie tworzę standardowych zdjęć.

Nie jestem perfekcyjna. Popełniam błędy. I takie tworzę wspomnienia dla moich par. Prawdziwe, magiczne, piękne, osobiste, widziane moimi oczami.

Podróżuję, po świecie i po Polsce fotografując miłość, miejsca, nieskończoną radość, wydarzenia, zazwyczaj te kameralne. Zakochuję się codziennie w rzeczywistości która mnie otacza.

Oddycham głęboko i zabieram Was w podróż moimi fotografiami.

FB  ||  INSTAGRAM  ||  WWW  ||  VIMEO


KRÓTKI FILM O MNIE:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY