IMG_4535.jpg
 

Pamięć 3.0

to nasze* Fire In The Woods , drewniane usb naszej produkcji, prosto z lasu, prosto z serca. To małe dzieła sztuki, które zawsze wzbudzają w nas zachwyt <3

Drewno nabiera nowych kształtów, nie tracąc swojego wewnętrznego szamana. Te kawałki drewna żyją, mają duszę, cieszą oczy i dają super moce <3

*nasze - to ja i Mac, a Mac to jest moja miłość, mój narzeczony, który ma cholernie zdolne dłonie i jeszcze piękniejszy mózg i potrafi wymyślić takie drewniane cuda :)

 

 inspirowane wedrówkami lesnymi, zapachem natury i fascynacja drzewami.

 
IMG_0678.jpg
 

Najczęściej zadawane pytanie


Z czego zrobione są drewniane usb?

Nasze USB zrobione są z drewna, które sami zbieramy w naszym lesie. Drzewa naturalnie zrzucają gałęzie, gałązki, spacerując zbieramy je, odpowiednio je selekcjonując. Pod żadnym pozorem nie tniemy galęzi w lesie, ani nie prawdzimy żadnych czynności krzywdzących naszą naturę. Dbamy o nią, zasadzając nowe drzewa, sprzątając lasy, budując budki lęgowe, cicho obserwując przyrodę. Nasze drewno użyte na usb to głównie sosna, leszczyna, buk, świerk, dąb, daglezja.

Drugim komponentem naszych usb, jest sama pamięć. Jest to wspaniała twórczość Polska od firmy Goodram. Niezawodna pamięć, tworzona w Łaziskach Górnych, o świetnych parametrach, z nowoczesnym i szybkim interfejsem 3.0, z dożywotnią gwarancją.

Na jakim sprzęcie działa usb?

Nasze USB działają na systemach operacyjnych Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze, na telewizorach, w radiach samochodowych z opcją usb, w sprzętach muzycznych, wszędzie tam gdzie znajduje się port odczytu usb :)

Co jeżeli otrzymany usb nie działa?

Jeżeli tylko pojawi się problem z usb, proszę skontaktuj się z nami niezwłocznie na maila kamila.piech@gmail.com lub poprzez formularzy kontaktowy, a wtedy rozwiążemy sytuację :)

Jak wyglądają zwroty i reklamacje?

Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. USB musi być bez śladów użytkowania, w innym przypadku zwrot nie zostanie przyjęty. Po zatwierdzeniu zwrotu zwracamy kwotę zakupu USB.

Reklamacje techniczne są rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji. Nie przyjmujemy reklamacji dotyczących naturalnego, nieperfekcyjnego wyglądu drewna.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Informacja o wysyłce zostanie przesłana na Twojego maila, którego podałeś podczas zakupów :)