Sylwia-Jarek-slub-701.jpg
 

Umowa Stoi

Umowa ta została stworzona we współpracy z Kancelarią Adwokacką, która zadbała o to, aby umowa była zgodna z prawem i na równi chroniła Ciebie i Twoją Parę.

Stworzyłam ten wzór umowy dla Ciebie w dwóch wariantach do wyboru.

1 - w formacie .psd, z pięknym designem, stworzona na warstwach aby mogła być idealnie dopasowana do Twoich potrzeb w Photoshopie.

2 - w formacie .doc, w minimalnym stylu, dla szybkiej edycji i dopasowania treści idealnie pod Twój biznes.

W każdym wariancie zakupu, oprócz wzoru umowy znajdziesz również krótki poradnik pdf o tym jak z umowy korzystać, jak ją edytować i jak radzić sobie w sytuacjach "bez wyjścia".

Z tym wzorem umowy unikniesz wszelkich nieporozumień i niedomówień, jakie potrafimy doświadczyć z naszymi parami, ta umowa zabezpieczy na równi i Ciebie i ich i na pewno zaoszczędzi stresu w przyszłości. Nie należy ona do najkrótszych, ale 10 lat mojego doświadczenia w tym fachu, wiele lat rozmów z Wami, fotografami, pokazało mi, że trzeba teraz dbać o swój biznes jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. Zatem spróbowałam wyjść na przeciw naszym potrzebom i zebrać w jednym miejscu wszystko z czym się do tej pory borykaliśmy jako fotografowie. Ta umowa to najlepsze pismo, które jest na co dzień w mojej firmie i daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Niech ten wzór będzie taki i dla Ciebie :)

 

 
 

 Najczesciej zadawane pytania:

Czy mogę zwrócić zakup?

Nie. Sprzedaż jest finalna i nie ma opcji zwrotu.

Czy wzór Umowy będzie działał na moim komputerze?

Ten wzór umowy jest stworzona w formacie .psd który jest obsługiwany przez program Adobe Photoshop oraz w formacie .docx, który jest obsługiwany przez program Word na Windows od 2007 w zwyż oraz przez program Pages na Mac OS x

Czy można kupić Umowę poprzez zrobienie zwykłego przelewu?

Tak. Przelewu należy dokonać na numer konta: 15 1140 2004 0000 3502 3279 0730 wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, adres email, dane do faktury oraz najważniejsze wybraną umowę.

Jeśli zabraknie którejkolwiek z tych informacji umowa nie zostaną przesłana, a pieniądze zwrócone. Umowę wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty, przy najbliższej możliwej okazji :)

Czy umowa jest zgodna z prawem?

Ten wzór umowy została stworzony we współpracy z Kancelarią Adwokacką i jest w obecnych standardach prawnych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej umowy czy innych rzeczy, które posiadasz, polecam osobistą konsultację ze swoim prawnikiem :)

Czy umowę można dopasować do swoich potrzeb?

Wzór umowy jest w pliku .psd ze wszystkimi warstwami oraz w pliku .docx, które można bez problemu zmieniać, edytować, dodawać, usuwać. Krótki przewodnik po edycji znajduje się w pliku .pdf który zostaje dołączony do paczki, którą po zakupie otrzymasz mailem.

Co zawiera wzór umowy?

- dane osób podpisujących umowę

- Preambułę

- 7 paragrafów

- załącznik RODO.

 
 
umowa flatlay.jpg
 
 

inspirowane spokojem ducha oraz bezpieczenstwem moim i moich par

Sylwia-Jarek-slub-747.jpg