warsztaty fotografii slubnej - kamila piech.png

25 września 2019

- ZAPISY RUSZYŁY -

 
Let The Fire Burn -150.jpg
 
nie tylko.png

nie tylko

Aby czuć spełnienie w fotografii, wystarczy spróbować czegoś innego, czegoś co pobudzi Twoje serce, krew zacznie szybciej pulsować i poczujesz zupełnie nową energię do działania i bycia szczęśliwym.

Może to być moment w którym się relaksujesz w swoim ogrodzie, brak oddechu na szczycie kolejnej górki kiedy jedziesz rowerem po lesie, piękne zdjęcie Twojej mamy, zachowane na zawsze, nowi sąsiedzi za oknami do których idziesz z nalewką i umawiasz się na ognisko czy zwyczajnie smak śniadania jedzonego o 7 rano w promieniach pierwszego słońca. Może to być wszystko co tylko daje Ci radość i szczęście, niesie miłość i siłę, wzmacnia ciało i umysł, pozwala być sobą.

Może to być wszystko. Ale niech to zawsze będzie odzwierciedleniem Ciebie. 

 
 
 
 
 
 

 

IMG_1305.jpg
 

kim jestem

Nazywam się Kamila Piech, dla przyjaciół Kam ♡

Pochodzę z małej miejscowości, z pod lasu, który jest moim azylem, moją miłością i domem. Tutaj znajduje się moja pracownia i moja oaza spokoju. Stąd podróżuje do wszelkich zakątków Polski (w Tatry, do Rzeszowa i na Mazury mam najdalej, a jestem tam conajmniej raz w roku) i Europy (w tym roku dzięki fotografii mogłam zwiedzać Islandię i Portugalię) by fotografować niesamowitych ludzi, wspaniałe wydarzenia, fantastyczne miejsca i wszystko co dookoła tego się toczy.

Często można spotkać mnie w lesie, razem z Miszką, na ścieżkach Puszczy Bogdanieckiej, latem można mi pomachać na trasie kiedy w wolną niedzielę relaksuje się na motorze, pokonując kilometry mało uczęszczanych dróg. Kocham wypić napar z domowych ziół, obejrzeć piękny film, szalenie skakać do ulubionej muzyki, otworzyć o poranku okno by posłuchać śpiewających ptaków i wziąć głęboki oddech, poczytać książkę na hamaku, upiec najsłodsze ciasto czy ugotować najpyszniejszy obiad. Codzienność sprawia mi ogromną frajdę ♡

Marzę o podróży naszym starym kamperem z 1989 roku do Włoch, aby odwiedzić nasza przyjaciółkę Kolę w Bari, zatrzymać się na chwilę w Monachium, aby porwać Kingę na spacer po górach, wskoczyć do jeziora na granicy Szwajcarii i trzymać kciuki całą drogę aby Stefan (tak naszego campera nazwała Paula ze Szkocji) dał radę pod górę ♡

Z mojej bucket list chciałabym jeszcze zrobić wystawę fotograficzną w naszym lesie, wydać książkę, która będzie pachniała domem, prowadzić Przylesie12 z ogromną miłością i rozwijać je aby mogło przynosić jeszcze więcej dobrego dla świata ♡ Oprócz tego w kolejce jest jeszcze kilka milionów innych marzeń w moim sercu, które codziennie spełniam.

Fotografia w moim życiu pojawiła się w czasach liceum, to było jakieś 18 lat temu, po 5 latach od tego zakochałam się w fotografii na dobre, zaczęłam uczyć się jej od podstaw najpierw na 3 letnich studiach, a póżniej na licznych kursach, warsztatach i konferencjach oraz w domu, sama, online razem z najlepszymi w tej dziedzinie. A profesjonalnie weszła do mojego życia 10 lat temu. To cudowny etap mojego życia, mimo, że wtedy o tym jeszcze nie wiedziałam, były dni zwątpienia, ale miłość jest silniejsza.

Po sukcesie warsztatów Fire In The Woods postanowiłam stworzyć coś nowego, co przyniesie najwięcej korzyści dla tych z Was, którzy chcą nieustannie się rozwijać, popychać swój biznes do przodu i żyć pełnią szczęścia, nie martwiąc się o jutro. Stworzyłam Let The Fire Burn, ogień, któremu pozwalam płonąć, by mógł ogrzewać Wasze serca.

 
 
 
 
 
 
Becomin Balance 904.jpg
 

o warsztatach

Nie wiesz jak zrobić pierwszy krok? Brakuje Ci motywacji do tworzenia? Nie rozumiesz jak działają social media? Gubisz się w powolnej obróbce?

Ja też tutaj byłam. I powiedziałam dość! Znalazłam idealne rozwiązania dla moich problemów, którymi chcę podzielić się teraz z Tobą.

Warsztaty te dadzą Ci energię do działania, poznasz pracę nad swoimi możliwościami, odkryjesz w sobie kreatywność i inspiracje <3 Zrobimy razem zdjęcia, pokażę Ci jak naturalnie opowiadam historię poprzez swoje serce i oczy, poprzez emocje, jak pracuję ze światłem i chwilą. Zobaczymy jakimi sposobami możemy się promować, aby nasza sztuka fotografii przynosiła nie tylko satysfakcję z tego, że robimy to co kochamy, ale przede wszystkim była prężnie działającym biznesem. Poczujemy skąd biorą się nasze kreacje i jak możemy być po prostu sobą, bez żadnych ograniczeń!

Te warsztaty odmienią Twoje życie osobiste i biznesowe.

Tutaj zaczną spełniać się Twoje marzenia.

Warsztaty są jednodniowe i odzwierciedlają Ciało, Umysł i Serce.  

 
 
 
 
 

NIE CZYTAJ DALEJ!

 

 

IMG_1246.jpg
 
 

25 WRZEŚNIA 2019

zostało wolnych miejsc: 4

 

 

w Programie:

 czym jest moja historia 

 jak być kreatywnym w branży fotograficznej 

 uporządkowanie i zaplanowanie kulisów swojej pracy

 opowiadanie historii, czyli współczesny storytelling

 sposoby na kreowanie marki osobistej

 social media bez tajemnic

 budowanie więzi i świadomości z klientami

 ścieżki pozwalające znaleźć szczęście w pracy

 workflow i obróbka jako przyjemna część pracy

skąd czerpać tyle inspiracji

 sesja zdjęciowa ze wspaniałą parą

 

do tego:

wspólne celebrowanie posiłku

sesja zdjęciowa do portfolio

przegląd portfolio/www uczestników

w prezencie pakiet moich autorskich presetów #presetykamili oraz wzorów Umowa Stoi oraz Bezcenna Oferta (o wartości ponad 400zł)

 
 
 
 
 
 
IMG_9299.jpg
 

 miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się w niesamowitej przestrzeni Przylesie 12, w której też istnieje możliwość noclegu dla kilku osób.

Tutaj też odbędzie się intymna sesja zdjęciowa we wnętrzach Przylesia oraz w ogrodzie leśnym.

 
logo przylesie 12.png
 

 
 
 
 
 
 
Daria-Pawel-6.jpg
 

cena

Oprócz ogromnej wiedzy teoretycznej, w cenie warsztatów jest:

- praktyka fotografowania niesamowitych ludzi

- inne spojrzenie na naturę i wnętrze domu jako na naszą pracownię

- jak dopełnić magii podczas obróbki

- paczka nowych autorskich presetów oraz wzory umowy i oferty (wartość ponad 400zł)

- sposoby pracy

A do tego:

- wspólna poranna kawa

- przepyszny lunch

- 10-15 minutowe osobiste konsultacje portfolio

inwestycja:

1250 zł

po wcześniejszych ustaleniach, możliwość płatności w dwóch ratach

ilość miejsc jest ograniczona do 8 :)

ZAPISY JUŻ RUSZYŁY!

 
 
 

 zarezerwuj swoje miejsce

wypełnij formularz poniżej

 
 
 
Ania i Adam 41a.jpg
 
Jakie są twoje preferencje żywieniowe? *
 

Na warsztatach ilość miejsc jest ograniczona do 8, by w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w tych warsztatach.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Jestem tu dla Ciebie.

 
 

co mówią inni o moich warsztatach:

“Zastanawiam się czy mogłem lepiej trafić na osobę, która mogła wprowadzić mnie w ten świat fotografii… no właśnie, że nie mogłem! Ile te warsztaty i spotkanie z Tobą wprowadziły w moje życie!! Nie umiem tego opisać… <3 .”

Jakub Marciniak


“Chciałabym Ci bardzo podziękować za wspaniałe warsztaty u CIebie! Otworzyłaś mi oczy na siebie samą, na moje potrzeby, emocje, dałaś odwagę by próbować iść tak jak czuje a nie tak jak myślę, że oczekują tego ode mnie inni.”

Monika Gorczyńska


“Kamilo do chwili obecnej żyję energią jaką mi dałaś na warsztatach. Muszę przyznać, że masz na mnie ogromny wpływ i to jest dobre . Chwilo trwaj.”

Mariusz Kuik


“Dziękuję za te chwile! Pełne magii, prawdy, ciepła, otwartości, tak różnych od siebie a jakże pięknych wewnętrznie ludzi, niesamowitej wrażliwości, głębokich emocji, wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil, czasu na własne odkrycia, całej masy inspiracji i motywacji do dalszego działania”

Dominika Mokras


“Warsztaty z Kamilą to zupełnie nietypowe warsztaty fotografii ślubnej, to przyjazne i pełne ciepła chwile spędzone z ludźmi, którzy dzielą się swoją wiedzą i dużo rozmawiają! Kamila wkłada całe serce w to, co robi dlatego z taką łatwością udaje jej się przekazać innym pomocne rady. Polecam wszystkim, chcącym zmienić swoją pasję w sposób na życie.”

Katarzyna Adamczyk

 
IMG_2198a.jpg