warsztaty fotografii slubnej - kamila piech.png
 
 

Let The Fire Burn 1.1-135sm.jpg
 
nie tylko.png

nie tylko

Aby czuć spełnienie w fotografii, wystarczy spróbować czegoś innego, czegoś co pobudzi Twoje serce, krew zacznie szybciej pulsować i poczujesz zupełnie nową energię do działania i bycia szczęśliwym.

Może to być moment w którym się relaksujesz w swoim ogrodzie, brak oddechu na szczycie kolejnej górki kiedy jedziesz rowerem po lesie, piękne zdjęcie Twojej mamy, zachowane na zawsze, nowi sąsiedzi za oknami do których idziesz z nalewką i umawiasz się na ognisko czy zwyczajnie smak śniadania jedzonego o 7 rano w promieniach pierwszego słońca. Może to być wszystko co tylko daje Ci radość i szczęście, niesie miłość i siłę, wzmacnia ciało i umysł, pozwala być sobą.

Może to być wszystko. Ale niech to zawsze będzie odzwierciedleniem Ciebie. 

 
 
 
 
 
 

 

IMG_5109sm.jpg
 

kim jestem

Nazywam się Kamila Piech, dla przyjaciół Kam ♡

Pochodzę z małej miejscowości, z pod lasu, który jest moim azylem, moją miłością i domem. Tutaj znajduje się moja pracownia i moja oaza spokoju. Stąd podróżuje do wszelkich zakątków Polski (w Tatry, do Rzeszowa i na Mazury mam najdalej, a jestem tam conajmniej raz w roku) i Europy (w tym roku dzięki fotografii mogłam zwiedzać Islandię i Portugalię) by fotografować niesamowitych ludzi, wspaniałe wydarzenia, fantastyczne miejsca i wszystko co dookoła tego się toczy.

Często można spotkać mnie w lesie, razem z Miszką, na ścieżkach Puszczy Bogdanieckiej, latem można mi pomachać na trasie kiedy w wolną niedzielę relaksuje się na motorze, pokonując kilometry mało uczęszczanych dróg. Kocham wypić napar z domowych ziół, obejrzeć piękny film, szalenie skakać do ulubionej muzyki, otworzyć o poranku okno by posłuchać śpiewających ptaków i wziąć głęboki oddech, poczytać książkę na hamaku, upiec najsłodsze ciasto czy ugotować najpyszniejszy obiad. Codzienność sprawia mi ogromną frajdę ♡

Marzę o podróży naszym starym kamperem z 1989 roku do Włoch, aby odwiedzić nasza przyjaciółkę Kolę w Bari, zatrzymać się na chwilę w Monachium, aby porwać Kingę na spacer po górach, wskoczyć do jeziora na granicy Szwajcarii i trzymać kciuki całą drogę aby Stefan (tak naszego campera nazwała Paula ze Szkocji) dał radę pod górę ♡

Z mojej bucket list chciałabym jeszcze zrobić wystawę fotograficzną w naszym lesie, wydać książkę, która będzie pachniała domem, prowadzić Przylesie12 z ogromną miłością i rozwijać je aby mogło przynosić jeszcze więcej dobrego dla świata ♡ Oprócz tego w kolejce jest jeszcze kilka milionów innych marzeń w moim sercu, które codziennie spełniam.

Fotografia w moim życiu pojawiła się w czasach liceum, to było jakieś 18 lat temu, po 5 latach od tego zakochałam się w fotografii na dobre, zaczęłam uczyć się jej od podstaw najpierw na 3 letnich studiach, a póżniej na licznych kursach, warsztatach i konferencjach oraz w domu, sama, online razem z najlepszymi w tej dziedzinie. A profesjonalnie weszła do mojego życia 10 lat temu. To cudowny etap mojego życia, mimo, że wtedy o tym jeszcze nie wiedziałam, były dni zwątpienia, ale miłość jest silniejsza.

Po sukcesie warsztatów Fire In The Woods postanowiłam stworzyć coś nowego, co przyniesie najwięcej korzyści dla tych z Was, którzy chcą nieustannie się rozwijać, popychać swój biznes do przodu i żyć pełnią szczęścia, nie martwiąc się o jutro. Stworzyłam Let The Fire Burn, ogień, któremu pozwalam płonąć, by mógł ogrzewać Wasze serca.

 
 
 
 
 
 
IMG_4514-3a.jpg
 

o warsztatach

Nie wiesz jak zrobić pierwszy krok? Brakuje Ci motywacji do tworzenia? Nie rozumiesz jak działają social media? Gubisz się w powolnej obróbce?

Ja też tutaj byłam. I powiedziałam dość! Znalazłam idealne rozwiązania dla moich problemów, którymi chcę podzielić się teraz z Tobą.

Warsztaty te dadzą Ci energię do działania, poznasz pracę nad swoimi możliwościami, odkryjesz w sobie kreatywność i inspiracje <3 Zrobimy razem zdjęcia, pokażę Ci jak naturalnie opowiadam historię poprzez swoje serce i oczy, poprzez emocje, jak pracuję ze światłem i chwilą. Zobaczymy jakimi sposobami możemy się promować, aby nasza sztuka fotografii przynosiła nie tylko satysfakcję z tego, że robimy to co kochamy, ale przede wszystkim była prężnie działającym biznesem. Poczujemy skąd biorą się nasze kreacje i jak możemy być po prostu sobą, bez żadnych ograniczeń!

Te warsztaty odmienią Twoje życie osobiste i biznesowe.

Tutaj zaczną spełniać się Twoje marzenia.

Warsztaty są jednodniowe i odzwierciedlają Ciało, Umysł i Serce.  

 
 
 
 
 
 

 

IMG_6505.jpg
 
 

6 kwietnia 2019 - 1 Wolne miejsce

13 kwietnia 2019 - brak miejsc

 

 

w Programie:

 moja historia 

 jak być kreatywnym w branży fotograficznej 

 uporządkowanie i zaplanowanie kulisów swojej pracy

 opowiadanie historii, czyli współczesny storytelling

 sposoby na kreowanie marki osobistej

 social media bez tajemnic dla intro i ekstrawertyków

 budowanie więzi i świadomości z klientami

 ścieżki pozwalające znaleźć szczęście w pracy

 workflow i obróbka jako przyjemna część pracy

 gdzie szukać inspiracji

 sesja zdjęciowa ze wspaniałą parą

 

do tego:

wspólne celebrowanie posiłku

sesja zdjęciowa do portfolio

przegląd portfolio/www uczestników

w prezencie pakiet moich autorskich presetów #presetykamili oraz wzorów Umowa Stoi oraz Bezcenna Oferta (o wartości ponad 400zł)

 
 
 
 
 
 
Karo-Maciej-208 a.jpg
 

 miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się w niesamowitej przestrzeni Przylesie 12, w której też istnieje możliwość noclegu dla kilku osób.

Tutaj też odbędzie się intymna sesja zdjęciowa we wnętrzach Przylesia oraz w ogrodzie leśnym.

 
 
 
 
 
 
IMG_9501.jpg
 
 
 
 
 

cena

Oprócz dużej wiedzy teoretycznej, w cenie warsztatów jest:

- praktyka fotografowania niesamowitych ludzi

- inne spojrzenie na naturę i wnętrze domu jako na naszą pracownię

- jak dopełnić magii podczas obróbki

- paczka nowych autorskich presetów oraz wzory umowy i oferty (wartość ponad 400zł)

- sposoby pracy z ludźmi

A do tego:

- wspólna poranna kawa

- przepyszny lunch

- 10-15 minutowe osobiste konsultacje portfolio

inwestycja:

1050 zł

po wcześniejszych ustaleniach, możliwość płatności w dwóch ratach

ilość miejsc jest ograniczona do 8 :)

Zapisy trwają TYLKO do końca lutego 2019 <3

 
 
 

 zarezerwuj swoje miejsce

wypełnij formularz poniżej

 
 
 
Ania i Adam 41a.jpg
 
Jakie są twoje preferencje żywieniowe? *
 

Na warsztatach ilość miejsc jest utrzymana w nie dużej liczbie, by w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w tych warsztatach.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Jestem tu dla Ciebie.

 
 

co mówią inni o moich warsztatach:

“Chciałabym Ci bardzo podziękować za wspaniałe warsztaty u CIebie! Otworzyłaś mi oczy na siebie samą, na moje potrzeby, emocje, dałaś odwagę by próbować iść tak jak czuje a nie tak jak myślę, że oczekują tego ode mnie inni.”

Monika Górczyńska


Dziękuję za te trzy dni! Pełne magii, prawdy, ciepła, otwartości, tak różnych od siebie a jakże pięknych wewnętrznie ludzi, niesamwoitej wrażliwości, głębokich emocji, wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil, czasu na własne odkrycia, całej masy inspiracji i motywacji do dalszego działania”

Dominika Mokras


“Warsztaty z Kamilą to zupełnie nietypowe warsztaty fotografii ślubnej, to przyjazne i pełne ciepła chwile spędzone z ludźmi, którzy dzielą się swoją wiedzą i dużo rozmawiają! Kamila wkłada całe serce w to, co robi dlatego z taką łatwością udaje jej się przekazać innym pomocne rady. Polecam wszystkim, chcącym zmienić swoją pasję w sposób na życie.”

Katarzyna Adamczyk

 
IMG_2198a.jpg