IMG_2216.jpg

DESTINATION

I am happy that you got to this point! :)  Feel free to send me a message, tell me all about your wedding day or surprise engagement you are planning. I can't wait to capture all the moments, that mean a lot to you. Let's have a coffee together and chat about everything you dream of.

  • wedding prices start at 3500

  • portrait prices start at 1000

  • anything else I price individually <3

LOCAL

Jestem szczęśliwa, że doszliście do tego miejsca! :) Proszę wyślij do mnie wiadomość, opowiedz mi o swoim dniu, o niesamowitym wydarzeniu, o sesji z rodziną, o kobiecych portretach o których marzysz, a my właśnie tutaj zaczynamy to marzenie spełniać. Nie mogę się doczekać by złapać dla Ciebie te wszystkie chwile, które znaczą tak wiele. Napijmy się razem kawy i porozmawiajmy o Twoich marzeniach.

  • cena za śluby: od 7000zł

  • cena za portrety: od 1500zł

  • wszelkie inne przygody fotograficzne wyceniam indywidualnie <3


IMG_2404.jpg

 
Wasze imiona
Numer telefonu
What kind of photography you are looking for? / Jakiej fotografii poszukujesz? :) *
1. ŚLUB: Jaki planujecie styl Waszego ślubu?
What style will be your party? I love to know as I am obsessed with details :)
Date of your wedding
Date of your wedding
Data Waszego sesji?
Jakie jest dokładne miejsce ślubu?
Napiszcie kilka słów o sobie, o swoim ślubie, planach, marzeniach i pragnieniach. Ile będzie gości, gdzie będą odbywały się przygotowania, gdzie powiecie sobie TAK czy co tam pięknego planujecie <3
Jaki jest Wasz szacunkowy budżet na fotografię?
2-7. WSZYSTKO: Proszę napisz mi o jakie zdjęcia chodzi, o czym marzysz, co mogę dla Ciebie zrobić :)
Jak się o mnie dowiedzieliście? Jak tu trafiliście?
I understand that the information I provide as part of this form will be used and stored in order to contact me. I consent to use of my personal data in this way. You can find more information about using your personal data in Privacy Policy at the bottom of this page *
Rozumiem, że informacje podane przeze mnie w ramach tego formularza będą używane i przechowywane w celu skontaktowania się ze mną. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ten sposób. Więcej informacji o przetwarzaniu Danych Osobowych znajdziecie w Polityce Prywatności w stopce strony.
 

IMG_2390.jpg